Úvod   |   Informácie   |   On-line katalóg   |   Download zóna   |   BoltRight   |   Kontakt   |   !!! FÓRUM !!!                                 www.hi-force.com  

Hi-Force produkty
O Hi-Force


       Vitajte na Hi-Force stránkach, ktoré obsahujú množstvo produktov a technických informácií o najrýchlejšie rastúcom výrobcovi hydraulického náradia na svete. Naše neustále rozširovanie regionálnych kancelárii, servisných centier a distribučnej siete zabezpečuje, že Hi-Force produkty a servisná podpora pre užívateľa je k dispozícii kdekoľvek na svete.

       Počas posledných 2 rokov sme aj nadalej zvyšovali naše zásoby výrobkov a náhradných dielov pre využitie nášho plne integrovaného globálneho logistického manažment (GLM) tak, aby bola zabezpečená pre koncového užívateľa jeho požiadavka na Hi-Force náradie kedykoľvek a kdekoľvek oňho požiada.

       Hi-Force je a nadalej zostane nezávislou spoločnosťou, riadenou pracovitými akcionármi & riaditeľmi, ktorý podporujú a motivujú svedomitých ľudí s vášňou pre úspech, rovnako ako pred 30 rokmi pri výrobe prvého Hi-Force výrobku.

O Hi-Force produktoch


       Počas posledných dvoch rokov Hi-Force vložila značné financie do parku technického vybavenia výroby a to do Morí Seíki CNC zariadení. Posledným prírastkom je úplne nový 7 osí obrábací stroj, schopný obrábať veľmi komplexné a kritické častí presne a rýchlo s nulovou chybovosťou a to od polovice roka 2010. Hi-Force je dokonale angažovaná vo výrobe produktov najvyššej kvality, a to najlepšími strojmi na trhu, a tak zaručiť najvyššiu možnú kvalitu produktov testovanú praxou a dotovanú tak aby sa produkty vedeli presadiť na globálnych trhoch hydraulického náradia. Náš výskum, vývoj a dizajn, vznikajúci v kanceláriách, pracuje neúnavne a je pripravený rásť a zaistiť naším produktom vedúce postavenie na poly dostupných technológií hydraulického náradia.

       V júli 2010 sa naše vedenie firmy premiestni do celkom nových výrobno-administratívnych priestorov a uzatvorí naše existujúce prevádzky v Daventry, UK. Náš nový domov, ktorý je skoro trikrát tak veí'ký, nám umožní spojiť výrobu a výrobné vybavenie pod jednu strechu spolu s predajným, marketingovým, trénin-govým, skladovacím a logisticko-administratívnym oddelením. Nieje pochybnosti, že obrovská investícia do vybavenia, personálu, dizajnu produktov a výrobných kapacít, ktorú dnes robíme chápe Hi-Force ako kontinuálny proces výrazného rastu prichádzajúcich rokoch. Skoro s 30 ročnou výrobou a technickými skúsenosťami predaja je Hi-Force spoločnosť, ktorej možno veriť v dopyte na hydraulické náradie, bezpečnosti a technickej podpory a to kdekoľvek na svete, 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dni v roku.Ciele


       Hi-Force sa plne angažuje v zlepšovaní úrovne technickej kapacity pracovnej sily, a to ako u našich ľudí tak aj u našich distribútorov a veríme, že školenia sú kľúčom k podpore dosiahnutia našich cieľov. Hi-Force tiež neustále vkladá značný čas a peniaze do zariadenia prvotriedneho odborného predaja a školiacich kurzov na servis či už pre našich zástupcov a konečných užívateľov. Kurzy sa dodržujú v pravidelných osnovách v našej centrále v UK a na našich regionálnych pobočkách po celom svete. Prosím kontaktujte vášu lokálnu Hi-Force kanceláriu pre podrobnejšie informácie.

       Náš odbytový a marketingový tím poskytuje dôležité spojenie medzi Hi-Force a našimi zákazníkmi, a to s punčom 30 rokov odborných znalostí a skúseností s predpokladmi potrieb trhu zajtrajška už dnes! Ďalšie kľúčové spojenie s našimi zákazníkmi je zabezpečované našou regionálnou kanceláriou servisného centra, ktorá je plne vybavená modernými zariadeniami určenými na servis, opravu, kalibráciu a testovanie, Čo zabezpečí pozáručný servis na Hi-Force produkty. Dodatočne, počas posledných pár rokov mnoho našich autorizovaných distribútorov si zriadili svoje vlastné akreditované Hi-Force servisné centrá. Vybavenie ďalších strategicky umiestnených servisných stredísk, autorizovaných v súlade s Hi-Force náročnou úrovňou oprávnenia, pokračuje z roka na rok.


© 2012 matthew, Inc. All Rights Reserved - mail